BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 4391606
*
nr 439 1606
Bordslampa
keramik/träfot, 60-tal
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 november 2006
kl 16:45:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/11 12:55:09
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik träfot
-
6491 Bordslampa
mässing. Diameter: 44 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:37
*
Bordslampa
nr 439 1606
Bordslampa
keramik/träfot, 60-tal
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 20 november 2006 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 18/11 12:55:09 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik träfot
-
6491 Bordslampa
mässing. Diameter: 44 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:37



